آخرین نوشته

زن قرمز پوش کیست

بسم الله الرحمن الرحیم

ایران نماد

زن قرمز پوش کیست؟ بهتره بگوییم چیست،خیلی ساده یکی از ابزار های موفق در برابر اسلام است که توسط اسرائیل استفاده میشود. اینکه میگوییم “زن” قرمز پوش صرفا منظور جنسیت زن نیست، صد در صد مردان یک جامعه اسلامی شرایط را برای ظهور امام زمان (عج) آماده میکنند و محرک آنان زن است به همین دلیل اسم این پروژه را زن قرمز پوش یا Lady In Red گذاشتند. دلیل استفاده از رنگ قرمز هم همان تحریک آمیز بودن آن برای مردان است، زن قرمز پوش میتواند هرچیزی باشد،هرچیزی که شما را از اهدافتان (ظهور) غافل کند تا با صرف وقت و یا انداختن به گناه از شما زمان بخرد زمانی که اگر نخرد منجر به ظهور منجی عالم مهدی فاطمه خواهد شد.سالیانه با هزینه های هنگفت فضای مجازی را از تصاویر مبتذل و تحریک آمیز مملو میکنند و شبکه های ماهواره ای جدید افتتاح میکنند و فیلم های بسیار پر هزینه میسازند و تا بحال متاسفانه موفق بوده اند. زیرا از یک قاعده طبیعی و تجربه تاریخی استفاده میکنند،در زمان ناصرالدین شاه یا خشایار شاهخامنشی تنها چیزی که منجر به تحقق اهداف آنان شد تحریک حاکمان وقت با حرمسرا و سرگرم کردن آنان با شراب بوده است.

اگر بتوانیم از گزند زن قرمز پوش در امان باشیم مطمئنا به هدف خود خواهیم رسید اما هجمه های فرهنگی بسیار گسترده ترند،محرک های جنسی بیش از حد در پیرامون ما هستند و یک حفره و روزنه محسوب میشوند و ما به عنوان یک شیعه باید در درجه اول با ترک گناه خود را از شر آن ها حفظ کنیم.اگر میبینید اینترنت یا تلفن همراه شما را اذیت میکند از آن دوری کنید! از تلفن های ساده استفاده کنید و همیشه به یاد داشته باشید چشم و امید حضرت مهدی به شیعیان است کسانی که دنیا را تحویل حکومت ابدی خواهند داد آیا ارزش ما این قدر است تا با اسباب بازی که شیطان پرستان در اختیار ما قرار میدهند سرگرم شویم؟ هر آنچه در این دنیا ممنوع گردیده در بهشت وعده داده شد.

وظایفمان را فراموش نکنیم درگیر روزمره نشویم زندگی آن نیست که به ما گفتند.

آرى چنین خواهد بود و آن ها را با حوریان درشت‏ چشم همسر مى ‏گردانیم. سوره ی دخان – آیه ی 54

و سوره ی نبا آیه 33

زن قرمز پوش

میدان فردوسی – تهران (تهیه مستند)

زن قرمز پوش

The following two tabs change content below.

بخش فرهنگی

علم اگر در ثریا باشد مردانی از سرزمین ایران بدان دست خواهند یافت. (پیامبر اکرم)

7 نظر

 1. شما خودتون میگید گناه نکنیم بعد میاید عکس هم وطنتون رو با چهره رو سایت قرار میدید؟!!!

  اگه یک ذره به عقاید خودتون پایبند باشید هیچوقت نمیاید اینطور آبروی یک هم وطنتون رو ببرید

  چون همین طور دست به دست میشه این عکس و پخش میشه و مانند اون کیلیپ پسره… که همین طوری باعث شد تا دیگه نتونه درس بخونه و بره کارگر بشه!

  • بخش فرهنگی

   دوست عزیز این خانم ها بازیگر هستند درحال مستند سازی در مورد این قضایا ـ

 2. چجوری باز شد برای شما مدیریتش با وبلاگت؟

 3. چرا فکر میکنید صد درصد مردان تشکیل جامعهمهدوی میدن ؟ و چرا به خودت اجازه میدی که زن رو نماد همه گناهان بگیری ؟؟؟؟

  • بخش فرهنگی

   کسی همچین جسارتی نکرد. بنده گفتم زن رو وسیله گناه ما معرفی کردن

  • صحرا خانوم ایشون همچین چیزی نگفتن.تازه روایت داریم که 20 نفر از لشکریان امام زمان از زنان هستن.ولی ایشون کلی بحث کرد که نباید آدما تحت تاثیر اینجور چیزا قرار بگیرن هدف ی چیز بزرگتره نه نگاه های آلوده

 4. بهشت رفتنی خوبه که به خاطر خالقمون باشه نه به خاطر وعده های بهشتی. ایشالا همه بهشتی بشن و ایشالا ظهور آقامون زودتر برسه.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*