آخرین نوشته

منشاء فراماسونری

بسم الله الرحمن الرحیم

فراماسونری چیست؟

 فراماسونری چیست و از کجا آمده است؟ برای اینکه بیشتر با فقهه “فراماسونری” آشنا بشوید تا آخر با ما همراه باشید. اول باید عرض کنم واژه “فراماسونری” به معنای بنای آزاد است این نام دهی به دلیل فعالیت فراماسون ها در حوضه بنایی،ساخت و ساز در اروپا و آزاد بودن آنها برای رفت و آمد در کشور های اروپایی بوده، داستان برمیگردد به زمانی که جنگ های صلیبی شروع شد. این جنگ ها بین سه گروه مسیحیان کاتولیکی ، مسیحیان ارتودکسی و مسلمانان (روم – عثمانی) رخ داد.

هدف اصلی جنگ بازگردانی اورشلیم (بیت المقدس) به دست مسیحیان از رومیان یا مسلمانان بود. آغاز کنندگان این سلسله جنگ ها یعنی صلیبیان در خود قدرتی حس میکردند که بقیه فاقد آن بودند بدین ترتیب به این بهانه چند دوره اول جنگ را پیروز بودند. آنها شهر اورشلیم را فتح کرده در طی جنگ صاحب ثروت کلانی شدند.

دلیل دستیابی به این ثروت دقیقا مشخص نیست اما میتوان پسنداز سربازان مسیحی و دست یافتن به اشیا گران قیمت در زیر مسجد القدس امروزی را سبب آن دانست. آن ها توانستند کتاب های علوم و فنون جن گیری که در زمان حضرت سلیمان به دلیل فساد بیش از حد آن و رواج جن گیری جمع آوری شده بود را پس بگیرند و سنت پدرانشان را (کابالا) به اروپا منتقل کنند.

نظام بانکداری امروزی جهان نیز برهمین پایه است آنها ثروت های خودشان را به امانت داران میدادند و در عوض کدهایی به صورت رمزینه دریافت میکرند و مواقع دریافت ملزم به نشان دادن این کد بودند دقیقا همانند بانکداری امروزی در سرار جهان در آخر فرماندهی مسلمان از لشکر روم آنها را شکست داد و در نهایت فهمیدند قدرتی که دارا هستند چیزی جز تلقین نبوده است. قومی در سپاه مسیحیان در اصل مسیحی نبوند و خود را مسیحی جا زده بودند که به آن ها مسیحیان وانجلیست میگویند مانند یهودیانی که خود را یهودی نمیدانند (یهودیان مارنوس) بعد از فتح مسلمانان، پاپ (رهبر مسیحیان) متوجه خیانت آنها و تعدادی از آن ها را به دار آویخت.

اما بعضی از آن ها موفق شدند فرار کنند و به کشور های اروپایی پناه ببرند. مقصد آنها جزیره اسکاندیناوی به تعبیری بهتر سوئد بود. پادشاه وقت آن کشور نیز به آنها پناه داده و از آنها حمایت کرد. این گروه بعد از چندی فقهه free masonry را بیان گذاری کردند. گرچه فرقه های ایلومیناتی ، فراماسونری و… همه زیر نظر “یهود” هستند.

فراماسونری در حوضه های مختلف از جمله اجتماعی،سیاسی،مذهبی و.. فعالیت دارد و در هر عرصه ای نفوذ پیدا کردند که هدف واحد آنان نظم نوین جهانی است. بیشتر تمرکز آنان بر روی هجمه های فرهنگی برکشور های مهم دنیاست.فراماسون ها در مکانی به نام “لژ” دور هم جمع میشوند و به عبادت شیطان میپردازند. که در آینده مطلبی در این مورد انتشار داده خواهد شد. این بود خلاصه ای بسیار و ناچیز از تعریف و تاریخچه فراماسونری

اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج

 • ایران نماد
 • پویا ناجی
The following two tabs change content below.

بخش فرهنگی

علم اگر در ثریا باشد مردانی از سرزمین ایران بدان دست خواهند یافت. (پیامبر اکرم)

6 نظر

 1. سلام .
  من بازدید کننده همیشگی وبسایت شما هستم.بهتون خدا قوت میگم و امیدوارم مطالبتون را جذاب تر کنید.(منظورم اینه اسرارشون و کار هایشان در نابود کردن اسلام را لو بدید)
  ممممنون

  • بخش فرهنگی

   سلام ممنون از شما ، حتما مقاله هاي جديدي در دست تدوين است.

 2. جالب بود ولی بهتره از چیزی که از آن آگاهی ندارید سخن به میان نیاورید. در ضمن یک پست کوچک و بی محتوا را مقاله نمینامند!
  یا حق
  امیر سلیمانی
  aMIRnADAN

 3. محمد

  سلام
  مقاله مختصر و مفیدی بود ولی بعضی جاهای ان اشتباهاتی شده بود
  شوالیه ها پس از فرار در کشور اسکاتلند پناه کرفتند زیرا پادشاه اسکتلند از نفوذ و قدرت شوالیه های معبد ترس داشت سپس در سال 1317 برای اولین بار اولین لژ خود را ساختند

 4. به نظر من هم عالی و مفید بود و چیز های جالبی درون سایتتون هست ممنون

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*